Vaikiškų motociklų nuoma

Vaikiškų motociklų nuoma

Ar Jūsų vaikas domisi technika? Norime išsiaiškinti vaikų norą bei poreikį susipažinti su technika iš arčiau. Galbūt Jūsų vaikas trokšta teoriškai ir praktiškai susipažinti su technika, svajoja važiuoti krosiniu ar keturračiu motociklu, susipažinti su bendraminčiais, leisti lauką lauke, patirti nuotykių jausmą, išsiugdyti tam tikrus gebėjimus. >> APKLAUSA

Artėja vaiko gimtadienis? Norite išskirtinės pramogos? Tokiu atveju puikiai tiks pasivažinėjimas keturračiais ar krosiniu motociklu. Supažindinsime, kaip veikia technika, pamokysime važiuoti, prižiūrėsime, kad važiuotų saugiai. Bus tikrai smagu! 

Padovanokite vaikams įspūdžius, džiaugsmą bei patirtį!Mažųjų lenktynininkų džiaugsmui motociklų nuoma valandai, parai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui. Nuomojame:

  • Benzininį 49CC 4T mini keturratį ir 49CC 2T keturratį
Kaina parai:  I-V 15 €, VI-VII  20 €.
Nuoma 2 paroms I-V: 25 €
Nuoma 2 paroms VI-VII: 30 €.

  • Elektrinį 800W keturratį
Kaina parai:  I-V 15 €, VI-VII  20 €.
Nuoma 2 paroms I-V: 25 €

Nuoma 2 paroms VI-VII: 30 €.

  • Midi 70CC krosinį motociklą


Kaina parai:  I-V 25 €, VI-VII  30 Eur.
Nuoma 2 paroms I-V: 45 Eur
Nuoma 2 paroms VI-VII: 50 Eur

Užstatas: 50 Eur. Užstatas grąžinamas, atidavus tvarkingą transporto priemonę. Jei transporto priemonė nuomos laikotarpiu yra apgadinama dėl neatsakingumo, užstatas yranegrąžinamas.

Benzinu varomas keturratis – veikia ir gaudžia kaip tikras, tačiau keturtaktis variklis dirba tyliau nei dvitaktis. Tinka labiau įgudusiam mažajam vairuotojui iki 7-8 metų (priklauso nuo vaiko ūgio). Jei vaikas neturi praktikos, pamažinsime greitį, kad būtų saugu. 

Elektrinis keturratis dirba tyliai, todėl nekels nepatogumų kaimynams. Galimi 3 greičiai.

Nuomojantis ilgesniam laikui, kaina derinama. Galimas pristatymas Kaune ar Kauno rajone už papildomą mokestį.

Dėl kelių valandų nuomos ir galimybės pasivažinėti trasoje, kreipkitės el. paštu info@primotus.lt arba telefonu 867105002

Šalmas ir kelių, krūtinės bei alkūnių apsaugos (dydis 128 cm) įskaičiuotos į nuomos kainą.

Pirštinių nuomos kaina: 1 Eur.