Motociklų nuoma vaikams

Motociklų nuoma vaikams

Ar Jūsų vaikas domisi technika? Norime išsiaiškinti vaikų norą bei poreikį susipažinti su technika iš arčiau. Galbūt Jūsų vaikas trokšta teoriškai ir praktiškai susipažinti su technika, svajoja važiuoti krosiniu ar keturračiu motociklu, susipažinti su bendraminčiais, leisti lauką lauke, patirti nuotykių jausmą, išsiugdyti tam tikrus gebėjimus. >> www.manoapklausa.lt/apklausa/1126936580/

Puiki pramoga jūsų vaikui! Mažųjų lenktynininkų džiaugsmui motociklų nuoma valandai, parai, savaitgaliui ar ilgesniam laikui. Nuomojame:

  • Benzininį 49CC mini keturratį 

Kaina parai:  I-V 15 €, VI-VII  20 Eur.
Savaitgaliui (V-VII): 35 Eur
Nuoma 2 paroms I-V: 25 Eur

  • Elektrinį 800W keturratį

Kaina parai:  I-V 15 €, VI-VII  20 Eur.
Savaitgaliui (V-VII): 35 Eur
Nuoma 2 paroms I-V: 25 Eur

  • Midi 70CC krosinį motociklą
Kaina parai:  I-V 25 €, VI-VII  30 Eur.
Savaitgaliui (V-VII): 50 Eur
Nuoma 2 paroms I-V: 45 Eur

Užstatas: 50 Eur. Užstatas grąžinamas, atidavus tvarkingą transporto priemonę. Jei Transporto priemonė nuomos laikotarpiu yra apgadinama dėl neatsakingumo, užstatas yra negrąžinamas.

Benzinu varomas keturratis – veikia ir gaudžia kaip tikras, tačiau keturtaktis variklis dirba tyliau nei dvitaktis. Tinka labiau įgudusiam mažajam vairuotojui iki 7-8 metų (priklauso nuo vaiko ūgio). Jei vaikas neturi praktikos, pamažinsime greitį, kad būtų saugu. Elektrinis keturratis dirba tyliai, todėl nekels nepatogumų kaimynams. Galimi 3 greičiai.


Nuomojantis ilgesniam laikui, kaina derinama. Galimas pristatymas Kaune ar Kauno rajone už papildomą mokestį.

Išsamesnė informacija bei rezervacija tel. 8 671 05002.

Dėl kelių valandų nuomos ir galimybės pasivažinėti trasoje, kreipkitės el. paštu info@primotus.lt arba telefonu 867105002

Šalmas ir krūtinės bei alkūnių apsaugos įskaičiuotos į nuomos kainą.

Pirštinių nuomos kaina: 1 Eur.