Pristatymo sąlygos

Lietuvoje užsakytas prekes pristatome per 1-3 d.d. po apmokėjimo.
Siunčiame per Lietuvos paštą, Omniva ir LP Express paštomatus ar kurjeriu. Įprastai pristatymas paštomatais užtrunka per 1-2 d. dienas.

Jei pasirenkate siuntą atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune, adresu Kaunakiemio g. 11, siuntą saugosime 14 d. po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo. Neatsiėmus siuntos per nurodytą laikotarpį prekė (-ės) grįš į mūsų sandėlį. Pinigai už užsakymą nebus grąžinti. Jei dėl tam tikrų priežasčių per nurodytą laikotarpį siuntos negalite atsiimti, kreipkitės el. paštu info@primotus.lt  arba tel. 861026625.

EXTRA atvejais, pageidaujant siuntą gauti tą pačią dieną, siunčiame siuntas autobusaisSiuntos tokiu atveju atvežamos į nurodyto miesto autobusų stotį, iš kur turite pasiimti siuntą. Siuntas autobusais siunčiame, pateikus užsakymą iki 12 val. Kitais atvejais prašome susisiekti el.paštu arba telefonu 867105002. Siunta bus pristatyta tą pačią dieną, jei siunta į siuntų skyrių bus pristatyta ne vėliau kaip likus 30 min. iki autobuso reiso išvykimo. Jei tą dieną autobusų reisų į pasirinktą miestą nėra, siunta bus pristatyta kitą dieną. Todėl prašome susisiekti, kad patikslintume, ar tą dieną dar yra reisų. Arba tai padaryti galite patys >> https://www.siuntosautobusais.lt/siuntos-lietuvoje/kainos/
Siuntimo autobusu kaina yra fiksuota. Kainą nulemia pakuotės dydis ir svoris. Jei jūsų siunta viršys fiksuotą kainą daugiau nei 1 Eur, siųsime tik tuo atveju, kai bus sumokėta priemoka.


Pildant užsakymo formą, prašome pateikti visus reikiamus duomenis:

- siunčiant paštu: vardą pavardę, telefono numerį, adresą (nežinodami tikslių duomenų: gatvės pavadinimo ar namo numerio, negalėsime išsiųsti siuntos). 

- siunčiant paštomatu, reikia Jūsų vardo, pavardės ir telefono numerio bei į kurį paštomatą norite gauti siuntą. 
Dėkojame už supratingumą ir sutaupytą laiką.

Siuntimo kainos:

  • Fiksuota pristatymo kaina 3,49 Eur (su PVM) galioja siunčiant prekes per Omniva paštomatą. Pristatymas per paštomatą gali užtrukti daugiau nei 1 d.dieną dėl užimtų paštomatų ar didelio siuntų tarnybų darbo krūvio.
  • Siunčiant per LP Express paštomatą. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntos dydžio (nuo 2,60 Eur). LP Express pristato siuntas ir šeštadieniais.

  • Siunčiant per Lietuvos paštą, pristatymo kaina 3,00 Eur. Pasirinkus pristatymą per Lietuvos paštą, pristatymas per 1-4 d. dienas. 
  • Pristatymas autobusais tą pačią dieną: 5,99 Eur siuntos dydis iki 5 kg.) 

Šios siuntimo kainos negalioja siunčiant mototechniką. Mototechniką į namus pristatome pagal atskirą susitarimą.
Prekės, kurių nėra sandėlyje, užsakomos iš kitų tiekėjų. Pristatymas 3-14 d.d. 
Dėl konkrečių prekių pristatymo terminų prašome kreiptis telefonu +370 67105002.