Ar saugu pirkti mūsų el. parduotuvėje?

Ar pirkti mūsų el. parduotuvėje yra saugu?


  1. Taip, mes esame nuo 2017 m. veikianti įmonė. Mūsų kontaktai yra tikri. Įmonės rekvizitus rasite skiltyje Apie mus, taip pat https://rekvizitai.vz.lt/imone/primotus
  2. Užsakant pas mus, prašome pateikti tik tuos asmens duomenis, kurie reikalingi užsakymui atlikti ir prekei pristatyti. Jei rinksitės prekės pristatymą paštomatu, mums reikia tik Jūsų vardo, pavardės ir telefono numerio. Pildant užsakymo formą, galite savo gyvenamosios vietos adreso nepateikti. Įrašykite tik miestą. Pilnas adresas būtinas tuomet, kai siunčiame per Lietuvos paštą gavėjo adresu.
  3. Atsiskaityti už prekes galite naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą. Paysera mūsų įmonės vykdoma veikla yra žinoma, patikrinta ir atitinka keliamus saugumo bei kokybės reikalavimus. 
  4. Mokėjimo duomenų įvedimas ir atsiskaitymas vyksta naudojant HTTPS protokolą. Mūsų puslapio adresas prasideda https://, apsilankius https://www.primotus.lt/ viršuje prie adreso juostos matysite spynelės simbolį, paspaudus ant jos pasirodys trumpas sertifikato aprašymas.
  5. Mes neskelbiame dirbtinių nuolaidų.