MOTOCIKLAI

MOTOCIKLAI

Mūsų komanda pasirengusi jums padėti ne tik įsigyti motociklą, bet ir pasirūpinti, kad važiavimas juo atneštų kuo daugiau džiaugsmo bei komforto.

Rekomenduojame išsirinkus motociklą / motorolerį ar mopedą, susisiekti telefonu ar pakalbėti gyvai. Taip galėsime geriau suprasti jūsų lūkesčius, poreikius bei galimybes ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.
Ne visa moto technika yra el. parduotuvėje, todėl kreipkitės tel. 8 671 05 002, el. paštu info@primotus.lt arba https://www.facebook.com/Primotus/


Naujiems motociklams taikoma garantija. Trukmė priklauso nuo motociklo gamintojo. 
Garantija netaikoma šioms dalims: visoms guminėms dalims (išskyrus alyvos sandariklį), uždegimo žvakėms, tarpinėms, lemputėms, žibintams, laidams, saugikliams, padangoms, stabdžių trinkelėms, baterijoms, sankabos diskams, filtrams, techninės priežiūros skysčiams, įrankiams, žvaigždėms, grandinėms, plastikams, daiktadėžėms, chromo elementams.
Garantijos laikotarpiu privaloma pas mus atlikti techninius aptarnavimus. Aptarnavimo metu keičiama alyva, išvalomi arba keičiami filtrai. Reguliuojamas variklio ir karbiuratoriaus darbas, patikrinama uždegimo sistema. Tikrinamos stabdžių ir sankabos sistemos darbas. Techninio aptarnavimo kaina nuo 50 Eur.


Motociklus galima pirkti išsimokėtinai. Ypatingos sąlygos su
arba 
Kreipkitės, suteiksime informaciją dėl sąlygų ir įmokų. Arba užpildykite šią FORMĄ

Patikslinkite paiešką